PRIVATUMO POLITIKA

Asmeninę informaciją perkant prekes šioje elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Kaip gauname Jūsų sutikimą?

Mes laikome, kad Jūs, pateikę mums savo asmeninius duomenis, reikalingus transakcijai užbaigti, Jūsų kreditinės kortelės galiojimui patvirtinti, užsakymui pateikti, pirkiniams pristatyti ar grąžinti, duodate sutikimą tuos duomenis kaupti ir naudoti tik tiksliai tam, kam jie buvo pateikti. Jei prašome Jūsų pateikti asmeninius duomenis dėl kitos priežasties, pvz.: tiesioginei rinkodarai, prašome ir Jūsų sutikimo tuos duomenis naudoti, kurio galite mums nesuteikti.

Kaip atsisakyti sutikimo?

Jei po to, kai prisijungiate, persigalvojate, galite bet kada atsiimti savo leidimą su Jumis susisiekti ir toliau kaupti duomenis apie Jus, jos naudoti ar atskleisti. Tą padaryti galite susisiekę su mumis el. paštu [email protected].


Krepšelis

Krepšelis tuščias.