PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PRISTATYMAS

Siuntimas vykdomas per Omniva arba DPD paštomatus. Visi siuntiniai turi sekimo duomenis, leidžiančius Jums sekti siuntą ir matyti numatomą atvykimo laiką. Atkreipkite dėmesį, jog draudimas nėra įskaičiuotas į siuntimo išlaidas. Jei norėtumėte, kad Jūsų siuntinys būtų apdraustas, praneškite mums iš anksto.

Omniva paštomatas. Jūsų prekės bus pristatytos į pasirinktą Omniva siuntų savitarnos terminalą (paštomatą). Pirkimo metu galite pasirinkti jums tinkamiausią Omnivos paštomato lokaciją. Norint jį pakeisti į kitą po užsakymo patvirtinimo, tai galite padaryti paskutiniame žingsnyje po atsiskaitymo. Jei to padaryti nepavyko - susisiekite su mumis: [email protected]

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o ją atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą nurodytą SMS žinutėje.

Užsakymo metu prašome visada pateikti savo telefono numerį tam, kad prireikus, kurjeris galėtų su Jumis susisiekti!

GRĄŽINIMAS

Jei mūsų parduotuvėje įsigytos prekės neatitiko Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Dėl grąžinimo susisiekite su mumis [email protected], pateikdami šią informaciją: prekės pavadinimas, užsakymo numeris, grąžinimo priežastis.

Gavę jūsų pranešimą susisieksime su Jumis asmeniškai ir suderinsime grąžinimo tvarką ir sąlygas.

Jums netikusias ir nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (neišpakuota – nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjui gavus;
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;
  • Grąžinant prekę būtina susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu;

Grąžinimo adresas:

MB JUNIPER LT
Adresas: V. Gerulaičio g. 1-54, Vilnius, LT-08200
Tel.: +370 65662767

Visos su prekių grąžinimu ir keitimu susijusios siuntimo išlaidos yra apmokamos pirkėjo (negalioja, jei prekės nekokybiškos).

Gavę Jūsų siuntą kartu su prekių grąžinimo forma, grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus už prekes per 7 dienas nuo tos dienos, kai prekės mus pasiekė.

Siekant garantuoti siuntos grąžinimą, rekomenduojame siųsti siuntą registruotu paštu.